پیدا کردن افراد با نرم‌افزار رایگان لینومن :

همه ما در زندگیمون افرادی هستند که بیش از بقیه برامون مهم هستند.خیلی وقت‌ها دلمون می‌خواد بدونیم که کجا هستند و این برامون خیلی مهمه!

خیلی‌ها به من مراجعه می‌کنند تا راهی برای پیدا کردن همسر، فرزند و دیگر عزیزانشون بهشون پیشنهاد بدم، البته راهی که ارزون باشه و حتماً قابلیت‌هایی که مدّ نظر هست رو داشته باشه.بدیهی است که هزینه خرید یک ردیاب بالطبع خیلی بیشتر از نصب ” اپلیکیشن ردیابی موبایل  لینو است.

پیداکردن افراد با اپلیکیشن رادشید

اپلیکیشن ردیابی رادشید

من نرم افزاری رو بهتون معرفی می‌کنم که به راحتی میتونید هر کسی رو که این برنامه رو نصب کرده ردیابی کنید.

نرم افزار پیدا کردن مکان افراد به صورت دقیق :

پیدا کردن افراد

ردیاب رادشید جستجوی افراد با نرم افزار رایگان

من این بار نمیخوام روش هزینه بری به شما معرفی کنم بلکه راه حلی هست که الان از رگ گردن هم به شما نزدیک‌تره!
اینروزا با استفاده از جی پی اس خیلی کارا میشه کرد.همه ما گاهاً برنامه‌هایی رو دانلود می‌کنیم که هر کدوم ممکنه کاربردی باشن و یا سرگرمی!

اما برنامه‌ای که میخوام بهتون معرفی کنم بیشتر کاربردی هست تا سرگرمی ولی این برنامه به نحوی آدم رو به خودش جذب میکنه.اینکه بتونی هر کسی رو ردیابی کنی خیلی جذاب و باحاله!

لینک دانلود

پیدا کردن افراد با موبایل و ردیابی آنها :

برنامه لینومن توسط مهندسین رادشید طراحی  شده که نصب آن هزینه‌ای برای شما نداره.خب قبل ازینکه این برنامه رو نصب کنید بزارید چند تا عکس از محیط این برنامه ببینیم:

پیدا کردن مکان افراد از طریق gps :

با این نرم افزار فقط کافیه شخص مورد نظر هم این برنامه را نصب کرده باشه تا به راحتی بتوانید نسبت به پیدا کردن افراد و ردیابی دقیق اقدام کنید.این برنامه از سامانه مکان‌یابی جهانی یا GPS استفاده میکنه.با دانلود رایگان برنامه لینومن هر کسی رو که مایلید ردیابی کنید، با هزینه خیلی کم و با همان قابلیت‌های دستگاه‌های ردیابی!

پیدا کردن افراد از طریق اینترنت :

این برنامه قابلیت‌های سامانه رادشید را دارد و در صورت بروز مشکل از تیم پشتیبانی مجرب بهره می‌گیرد که برای تماس با پشتیبانی می‌توانید این 

لینک را لمس کنید.هر زمان که مایل بودید میتونید از سامانه، ربات تلگرام و یا اپلیکیشن ردیابی رادشید استفاده کنید.

پیدا کردن موقعیت افراد با تلگرام :

زمانیکه شما نرم افزار ردیابی را نصب می‌کنید و پس از آن در 

سایت لینومن ثبت نام می‌کنید می‌توانید از 

ربات تلگرام رادشید برای پیدا کردن افراد استفاده کنید ردیابی شماره موبایل از طریق گوگل مپ اتفاق می‌افتد و قابلیت های سامانه رادشید نظیر گزارش روزانه را نیز دارد.

لینک کوتاه:

https://www.radshid.com/?p=9392

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها